Amerikaanse ambassadeur bezoekt Quintus

Amerikaanse ambassadeur bezoekt Quintus!

Vanochtend gingen leerlingen van onze school in gesprek met de Amerikaanse ambassadeur, mevrouw Shefali Razdan Duggal. Dit gesprek maakte onderdeel uit van het tweedaagse bezoek van de ambassadeur aan de Provincie Drenthe.

Mevrouw Razdan Duggal is sinds 19 oktober 2022 ambassadeur in Nederland.


Tijdens het gesprek, dat volledig in het Engels werd gevoerd, ging de ambassadeur in op haar achtergrond, het werken op een ambassade en op actuele thema’s. Op zeer persoonlijke wijze wist de ambassadeur contact te leggen met onze leerlingen waarbij ze bijvoorbeeld in ging op de relatie tussen Nederland en Amerika, inclusie, de huizenmarkt maar ook over haar eigen persoonlijke ontwikkeling vertelde. Als een Indiase immigrant heeft ze vanuit een positieve grondhouding keihard gewerkt om uiteindelijk op deze plek te komen. Voor onze leerlingen was het zeer inspirerend om te horen wat je met hard werken en een positieve houding kunt bereiken.


Wij vonden het een voorrecht om mw. Razdan Duggal vandaag te verwelkomen op onze school.

Deel dit bericht