Cookies op de website van Dr. Nassau College

Dr. Nassau College gebruikt Functionele en Analytische cookies voor website optimalisatie en statistieken.

Open Dagen Dr. Nassau College 2023 goed bezocht!

De Open Dagen van het Dr. Nassau College zitten er weer op! Meer dan 1500 kinderen bezochten afgelopen weken de Open Dagen van het Dr. Nassau College. Na twee jaar online Open Dagen hadden de scholen extra uitgepakt om er feestelijke dagen van te maken.


“Wij kijken terug op zeer geslaagde dagen”, vertelt Silvana van Keulen, PR en communicatieadviseur bij het Dr. Nassau College. “Ouders/verzorgers &    leerlingen zijn ontzettend blij dat ze dit jaar een fysiek kijkje konden nemen in de scholen. De Open Dagen werden dan ook goed bezocht. Leerlingen konden rondlopen door onze scholen, sfeer proeven en informatie verzamelen over ons onderwijsaanbod. Maar ook kennis maken met de docenten en leerlingen, de verschillende vakken en lesjes volgen.''


Ouders en leerlingen van groep 8 staan voor een belangrijk moment: binnenkort moet er een keuze gemaakt worden voor het voortgezet onderwijs. Meer informatie over het aanmelden voor   één van onze scholen? Je leest het hier:   https://www.nassaucollege.nl/leerling-aanmeldenDeel dit bericht

Meer nieuws

Meld je nog snel aan voor onze school!

Meld je nog snel aan voor onze school!

Lees Verder
Open Dagen Dr. Nassau College 2023 goed bezocht!

Open Dagen Dr. Nassau College 2023 goed bezocht!

Lees Verder
Stop op instroomgroepen ISK

Stop op instroomgroepen ISK

Lees Verder
Scholengroepen Dr. Nassau College en Vincent van Gogh streven naar bestuurlijke fusie

Scholengroepen Dr. Nassau College en Vincent van Gogh streven naar bestuurlijke fusie

Lees Verder
Scholenmarkt 12 oktober 2022

Scholenmarkt 12 oktober 2022

𝙒𝙖𝙪𝙬...𝙙𝙚 𝙨𝙘𝙝𝙤𝙡𝙚𝙣𝙢𝙖𝙧𝙠𝙩 𝙯𝙞𝙩 𝙚𝙧 𝙬𝙚𝙚𝙧 𝙤𝙥! Fijn om zoveel leerlingen ontmoet te...
Lees Verder
Dag van de Leraar

Dag van de Leraar

Vandaag vieren we het leukste beroep van het land! Tenminste, dat vinden wi...
Lees Verder