Cookies op de website van Dr. Nassau College

Dr. Nassau College gebruikt Functionele en Analytische cookies voor website optimalisatie en statistieken.

Stop op instroomgroepen ISK

Tot de zomervakantie kunnen we op de ISK geen nieuwe leerlingen meer plaatsen in instroomgroepen.


Zoals bekend heeft de ISK de afgelopen anderhalf jaar een stormachtige groei meegemaakt. We hebben voortdurend geprobeerd het hoofd te bieden aan deze groei door het opstarten van nieuwe groepen, het in gebruik nemen van extra gebouwen en het aanstellen van nieuwe medewerkers. Helaas is nu echter toch de grens aan de groei voor ons bereikt.


Qua huisvesting, organisatie en werving van personeel, zalΒ het ons niet lukken de ISK nog verder te laten groeien, zonder dit ten koste te laten gaan van de kwaliteit van het onderwijs aan onze leerlingen en de werkomstandigheden van onze medewerkers. Tot de zomervakantie zullen wij daarom geen extra groepen meer kunnen starten.

Dit heeft als onmiddellijk gevolg voor de leerlingen die na 8 februari 2023 nog op de wachtlijst staan en voor leerlingen die vanaf heden worden aangemeld, dat zij niet meer bij ons geplaatst kunnen worden.


We hopen dat gemeenten en schoolbesturen in Noord- en Midden-Drenthe het initiatief zullen nemen om een tijdelijke onderwijs-/opvangvoorziening voor de nieuwkomers van 12-18 jaar te organiseren. Als ISK hebben we aangeboden daarin te adviseren en onze expertise te delen.


Wat wij ook blijven doen is het verwerken van de aanmeldingen. We zullen geen uitgebreide intakes meer doen, maar registratie is van belang om te voorkomen dat er jonge nieuwkomers tussen wal en schip belanden. Ook willen wij graag overzicht houden op het totaal aantal leerlingen in onze omgeving. KlikΒ hierΒ om een leerling bij ons aan te melden.


We betreuren het dat wij tot dit besluit hebben moeten komen, maar zien op dit moment geen andere mogelijkheid.


Karin Zwiers
Directeur ISKDeel dit bericht

Meer nieuws

Meld je nog snel aan voor onze school!

Meld je nog snel aan voor onze school!

Lees Verder
Open Dagen Dr. Nassau College 2023 goed bezocht!

Open Dagen Dr. Nassau College 2023 goed bezocht!

Lees Verder
Stop op instroomgroepen ISK

Stop op instroomgroepen ISK

Lees Verder
Scholengroepen Dr. Nassau College en Vincent van Gogh streven naar bestuurlijke fusie

Scholengroepen Dr. Nassau College en Vincent van Gogh streven naar bestuurlijke fusie

Lees Verder
Scholenmarkt 12 oktober 2022

Scholenmarkt 12 oktober 2022

𝙒𝙖π™ͺ𝙬...π™™π™š π™¨π™˜π™π™€π™‘π™šπ™£π™’π™–π™§π™ π™© π™―π™žπ™© π™šπ™§ π™¬π™šπ™šπ™§ 𝙀π™₯! Fijn om zoveel leerlingen ontmoet te...
Lees Verder
Dag van de Leraar

Dag van de Leraar

Vandaag vieren we het leukste beroep van het land! Tenminste, dat vinden wi...
Lees Verder