Cookies op de website van Dr. Nassau College

Dr. Nassau College gebruikt Functionele en Analytische cookies voor website optimalisatie en statistieken.

Annalie Osinga nieuwe voorzitter College van Bestuur

Annalie Osinga nieuweΒ  voorzitter College van BestuurΒ 


De huidige voorzitter College van Bestuur van het Dr. Nassau College, de heer Marcel Klaverkamp, maakt na een succesvol dienstverband gebruik van de pensioenregeling. Daarmee is op 1 augustus 2022 de vacature voorzitter College van Bestuur ontstaan.Β  De Raad van Toezicht van het Dr. Nassau College is zeer verheugd te kunnen berichten dat per 1 augustus 2022, mevrouw drs. Annalie Osinga tot nieuwe voorzitter College van Bestuur van het Dr. Nassau College is benoemd.


Mevrouw Annalie Osinga is 46 jaar en woont in Groningen. Op dit moment is zij bestuurder van de Stichting Christelijk Speciaal Onderwijs Groningen. Deze rol vervult Annalie vanaf 2017. De stichting heeft vier scholen en een expertisecentrum en biedt primair en voortgezet onderwijs aan leerlingen die extra ondersteuning nodig hebben. Voor die tijd werkte zij bij de Inspectie van het Onderwijs als inspecteur voortgezet onderwijs. Annalie kijkt ernaar uit om vanaf 1 augustus 2022 voor het Dr. Nassau College te gaan werken.

Deel dit bericht

Meer nieuws

Meld je nog snel aan voor onze school!

Meld je nog snel aan voor onze school!

Lees Verder
Open Dagen Dr. Nassau College 2023 goed bezocht!

Open Dagen Dr. Nassau College 2023 goed bezocht!

Lees Verder
Stop op instroomgroepen ISK

Stop op instroomgroepen ISK

Lees Verder
Scholengroepen Dr. Nassau College en Vincent van Gogh streven naar bestuurlijke fusie

Scholengroepen Dr. Nassau College en Vincent van Gogh streven naar bestuurlijke fusie

Lees Verder
Scholenmarkt 12 oktober 2022

Scholenmarkt 12 oktober 2022

𝙒𝙖π™ͺ𝙬...π™™π™š π™¨π™˜π™π™€π™‘π™šπ™£π™’π™–π™§π™ π™© π™―π™žπ™© π™šπ™§ π™¬π™šπ™šπ™§ 𝙀π™₯! Fijn om zoveel leerlingen ontmoet te...
Lees Verder
Dag van de Leraar

Dag van de Leraar

Vandaag vieren we het leukste beroep van het land! Tenminste, dat vinden wi...
Lees Verder